آموزش تخصصی آشنایی با انواع ممبر تلگرام – ممبر فیک و واقعی

ممبر تلگرام محتوای ارزشمند
ممبر تلگرام و راه‌های فوق العاده افزایش آن چیست؟
ژوئن 2, 2019
حفظ ممبرهای تلگرام
نکات لازم و ضروری برای حفظ ممبرهای تلگرام
ژوئن 23, 2019
نمایش همه
حفظ ممبرهای تلگرام

ممبر تلگرام به عنوان داغ‌ترین بحث کسب و کارهای تلگرامی، دنیای بزرگ و جالبی دارد. در مطلب «ممبر تلگرام و راه‌های فوق العاده افزایش آن چیست؟» به جنبه‌های مهمی از این دنیای جالب پیامرسان Telegram پرداخته شد. تلگرام ممبر در ادامه این مطلب به یکی دیگر از جنبه‌های مهم دنیای اعضای کانال‌ها و گروه‌های تلگرامی یعنی «انواع ممبر تلگرام» می‌پردازد.

با ما همراه باشید …

انواع ممبر تلگرام

انواع ممبر تلگرام

ممبر واقعی تلگرام:

به کاربران یا ممبرهایی که فعالیت دارند و از پست‌ها و گروه‌ها و … بازدید انجام می‌کنند و پست ارسال می‌کنند و  فعالیت دارند، «ممبر واقعی تلگرام» گفته می شود.

ممبر واقعی تلگرام به چند دسته کلی تقسیم می‌شود:

  1. ممبر نوتفیکیشن
  2. ممبر اد اجباری
  3. ممبر دیالوگ
  4. ممبر پاپ آپ

این ممبرهای واقعی را می‌توان در دو دسته زیر قرار داد:

  • دسته اول: ممبرهای اجباری هستند که فرد بدون اختیار عضو کانال‌ها و گروه‌های تلگرامی می‌شود. ممبر اد اجباری از این دسته است. میدانیم در ممبر اد اجباری به دلیل ورود بدون اختیار فرد به داخل کانال ، احتمال ریزش آن بیشتر است اما باز هم این بستگی به نوع استفاده شما دارد.
  • دسته دوم: ممبرهای اختیاری هستند که همان طور که از نام آن‌ها مشخص است این کاربران با اختیار خود وارد کانال‌ها و گروه‌های تلگرامی می‌شوند. ممبر پاپ آپ و ممبر نوتفیکیشن و ممبر دیالوگ در این گروه قرار می‌گیرند.

ممبر فیک تلگرام:

به کاربرانی که با روش‌های خاص یا ربات یا نرم افزارهای مخصوص ساخته می‌شوند و عملا به صورت انسانی فعالیتی ندارند، «ممبر فیک» گفته می‌شود. در این روش شاید اعضا دارای عکس پروفایل و نام‌های کاملا ایرانی هستند، اما هیچ فعالتی نخواهند داشت، اما کاربردهای هم برای صاحبان گروه‌های تبلیغاتی دارند. خرید ممبر تلگرام از نوع ممبر فیک برای شروع کسب و کار خوب است.

نکته: توصیه می‌شود که به تعداد زیاد از ممبر فیک گروه استفاده نشود.

جهت خرید ممبر می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید:

خرید ممبر تلگرام از تلگرام ممبر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *